12 Labours of Hercules III: Girl Power Steam PC

Značka: Jetdogs Studios

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
31 Kč
12 Labours of Hercules III: Girl Power Steam PC
Značka: Jetdogs Studios

Ženská síla kupředu! I samotný Herkules se občas objeví v maléru a potřebuje pomoc. Proto si polovinu hry střihneš v roli jeho manželky Megary a následně doprovodíš svého muže ve všech dobrodružstvích, včetně hory Olympu a lesa Amazonek.

Herkules, hrdina z antického Řecka, je hrdina bojující proti stvůře Scylle s pomocníkem Cerberem. Taková přesila je i na Herkula příliš a jediná možná záchrana je jeho žena a tvá maličkost.

Třetí díl Girl Power je strategie bez bojů. Alfa-omegou je tedy výstavba, těžení surovin a bourání budov. Každá úroveň je rozložena do několika obtížností. Zatímco u té nejjednodušší Relax by sis mohl jít uvařit kafe, u střední obtížnosti Casual už takový komfort mít nebudeš. A pokud hledáš skutečnou výzvu i při jednoduchých hrách, kde jedině správná strategie, určení priorit a správnému načasování může dohromady dát nejlepší hodnocení, přijmu výzvu na Experta.

45 úrovní z pohledu obou hlavních postav, jednoduché i náročnější hádanky a více možností obtížnosti. Záchrana Herkula je v rukou tvých, společně s Megarou. Podaří se ti Herkula zachránit?

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: