Abandon Ship Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
201 Kč
Abandon Ship Steam PC

POZOR! Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry. Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit.

Hola hej, kapitáne, tohle bude dlouhá plavba!

Abandon Ship je dobrodružná strategická hra, ve které hráč bude spravovat vlastní loď, a to se vším všudy! Zároveň s ní může vyplout na širé moře a objevit taje, které v sobě skrývá.

Rozmanitý svět, který unikátností jen překypuje! Hráč jakožto kapitán lodi může při své plavbě narazit na lodě plné duchů v zapovězených částech oceánu, nebo bojovat s obřími pavouky na ostrově Arachnidů. Některé lokace jsou přeplněny otráveným plynem. Na jiných vládnou kanibalové a jinde zase vládne mrazivý chlad a ledovce pějí písně smrti. Na moři však nikdy hráč není sám, může narazit na nepřátelské plavidlo nebo obrovská monstra, které modré hlubiny ukrývají před světem.

Nádherná grafika ve stylu olejomalby je doplněna širokou škálou aktivit, které hráč může ve světě vykonávat. Samozřejmě nechybí ani detailní úpravy lodě, která se díky tomu, může stát plovoucí pevností. Pokud nějakým nedopatřením jeho loď půjde ke dnu, neznamená to definitivní konec, ovšem pouze v případě, že kapitán dokáže přežít na záchranném člunu v náručí otevřeného moře.

Podmaň si všechna moře!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Dobrodružné, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: