Age of Empires II - Definitive Edition: Lords of the West (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

999 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Age of Empires II - Definitive Edition ve službě Epic Games!

Není to žádný sen, legenda se vrátila v hezčím provedení!

Každý jeden zkušený stratég nyní tuší, co všechno je vlastně v sázce. Ti, kteří mají dostatek odvahy se, proto pustí do remasteru legendární RTS Age of Empires II Definitive Edition.

Poslední Khanové jsou tady, aby všem mocným vladařům tehdejší do y ukázali, že i oni mají právoplatné místo na výsluní mezi ostatními mocnými národy. Problém však spočívá v tom, že jedině hráč jim může pomoci v obsazení nového světa, který se jim právě otevřel dokořán. Tento svět se také představuje ve zbrusu novém grafickém kabátě.

Tento kabát umí až 4K kvalitu, což s sebou nese i značná vylepšení, například v oblasti uživatelského rozhraní. Kampaň pro jednoho hráče byla obohacena o tři nové etapy. Samozřejmostí jsou i další civilizace, díky čemuž se jejich celkový výčet zastavil na čísle 35, přičemž každá z nich má unikátní přednosti. Značná péče byla věnována i ozvučení a umělé inteligenci, jež hráči ukáže sílu pradávných stratégů, a to ve všech herních módech.

Vstup do nové historie

Jméno značky: Xbox Game Studios
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: