Age of Empires IV Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (3 ks)
561 Kč
Age of Empires IV Steam PC

Nebude to všechno jenom o středověku, čeká tě i pohled do renesance, konkrétně na její začátek.

Všechny skvělé mechaniky série budou zachovány a poté se do toho vměstnají i nové. V RTS Age of Empires IV nezůstane kámen na kameni a hráč bude překvapen novými technologiemi.

Každý jeden hráč se může těšit na časové období středověku až po ranou renesanci. Díky tomu si bude moci vyzkoušet hned několik frakcí, mezi nimiž jsou například Angličané nebo také Mongolové. Rozdílná hratelnost mezi všemi frakcemi bude znát, a proto bude vyhověnu každému hráči, kteří preferují odlišné taktiky. Nově se také budou těžit hned čtyři různé suroviny, což značně změní samotný průběh hry.

Součástí hry nebudou ani žádné mikrotransakce, tudíž bude mít šanci každý jeden velitel. Plynutí času taktéž pozmění svůj koncept, díky čemuž se nebude muset hráč dostat do pátého věku, aby dosáhl totální dominance. Různé druhy jednotek, poutavý příběh a také výzkum technologií bude samozřejmostí. To samé platí i o multiplayeru, jež nabídne několik herních módů. Vše doprovodí skvostná grafika a známý soundtrack v upravené podobě.

Čtvrtý díl tě nadchne!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Elektronická

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: