Age of Wonders: Planetfall - Star Kings (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
251 Kč
Age of Wonders: Planetfall - Star Kings (DLC) Steam PC

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Age of Wonders: Planetfall ve službě Steam!

Je čas spojit nesourodé frakce a jednou a navždy spojit rozbitou Hvězdnou unii v míru. Oblečte se jako vznešení Paladinové nové frakce Oathbound, pilotujte obří mechy s masivními obloukovými zbraněmi, kteří se ujali posvátného náboje sjednocení galaxie a záchrany celého lidstva. Budoucnost Hvězdné unie je ve vašich rukou!

Nové vlastnosti

Nová hratelná frakce - The Oathbound: The Oathbound představuje vše dobré a čisté ve válkou zničené galaxii s jediným posláním zachránit lidstvo. Jsou to ušlechtilá rasa Paladinů v masivních bojových oblecích s obloukovými zbraněmi a v bitvě jim pomáhají záhadní věštci, kteří mají schopnost předem rozpoznat výsledek potyček.

Nová kampaň: Následujte Oathbounda na jejich místopřísežném pátrání, abyste zachránili lidstvo a zasadili semena nového impéria! Veďte ušlechtilého Paladina a objevte pravdu o nebezpečích, kterým čelí její svět. Najděte starodávnou konfiguraci Grálu a zachraňte galaxii, nebo uvidíte, jak zmizí poslední jiskry lidstva

Konfigurace Grálu: Grály jsou nové výkonné mezníkové struktury, které lze přidat pro další dlouhodobé bonusy. Lze je odemknout splněním vícestupňových úkolů a jsou nedílnou součástí vytváření největších a nejlepších impérií.

Bitva o novou divokou zvěř: Tři nové divoké zvěře se připojily k boji! Psionica, upíří skalní tvorové, kteří se živí psychickou energií; odpadlíci, bývalí přísaha, kteří se vzdali svých slibů, že přijmou chaos; a Mycelians, vnímavé houby, které převzaly kontrolu nad zemědělským vybavením, aby se z nich stali kyborgové.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: