Anno 2070: Deep Ocean (DLC) Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
2 988 Kč
Anno 2070: Deep Ocean (DLC) Uplay PC
Značka: Ubisoft

Pro hraní je nutné vlastni Anno 2070 ve službě Uplay.

Průzkum a využití podmořských zdrojů surovin bude vyžadovat náročnou přípravu a využití obchodu a diplomacie jako zbraní při posilování vlastní pozice. Prostor je omezený na několik málo ostrovů a logickým krokem tak je expanze do podmořského světa, kde budete moci vytvořit futuristický průmysl, který bude podporovat růst vaší ekonomiky. K posílení své pozice budete muset stavět nové budovy, monumenty, elektrárny a také beze zbytku využívat dostupných zdrojů a možných obchodních tras… budete se muset vyvinout, budete muset růst a pozvednout svou civilizaci pomocí populace géniů.

I když je takový vývoj základem rozvoje, nepodceňujte vliv prostředí. Mohly by vás totiž ohrozit nepříjemné události jako přílivové vlny, které jistě mají potenciál na to vás po ekonomické stránce zničit! Nová populace Toto rozšíření vám nabídne možnost odhalit jejich tajemství, zatímco budete podporovat rozvoj těchto futuristicky založených lidí. Herní obsah vám nabídne přístup ke zcela nové populační úrovni civilizace a tudíž ke géniům jako takovým, kteří vám nabídnou mnoho nových herních možností. Budete moci postavit nový monument vědců a více než 30 nových budov. Budete moci využívat nových dopravních prostředků. Nový herní obsah prohloubí herní prožitek Ponořte se pod hladinu a využijte více než 80 nových předmětů, vylepšete vaše závody, posilte vaši ekonomiku a využijte nové zdroje. Využijte geotermální energii a zásobujte své osady na povrchu z tohoto nevyčerpatelného zdroje energie.

Zkrášlete města vědců novými dekorativními prvky od fontán po holografické památníky. Nové výzvy a nové úspěchy, které můžete naplnit Splňte více než 150 nových úkolů a zahrajte si novou kampaň odehrávající se kolem nového převratného zdroje energie Hira Ebashiho. Rozšiřte svou sféru vlivu pomocí „Nepřátelského převzetí“ dostupného při hře online. Vybudujte si silnější ekonomiku a využijte jí k získání vlivu na nepřátelském území mírovou cestou. Odolejte přírodním katastrofám jako přílivové vlny – se kterými se také setkáte v kooperaci online spolu s přáteli.

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: