Anno 2205 (Ultimate Edition) Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
330 Kč
Anno 2205 (Ultimate Edition) Uplay PC
Značka: Ubisoft

Ultimate Edition obsahuje základní hru Anno 2205, rozšíření s názvy Big Five, Veterans a Wildwater Bay a prémiová DLC Frontiers, Orbit a Tundra.

Doba jde dopředu a pokrok nezastavíš. V ultimátní edici hry Anno 2205 objevíš, že život v této době už není možný jen na zemi, ale že můžeš expandovat i na Měsíc.

Anno 2205 ti otevře novou bránu neomezených možností budoucnosti. Cestování v autech po silnici už vyšlo z módy a bydlet klasicky na Zemi není žádné vzrůšo. Průmysl a celá civilizace stoupá. Proto je nutno těžit nové suroviny, které následně využiješ k dalšímu růstu.

Spokojenost obyvatel spolu s prosperitou celého města není snadné skloubit. Kolonizace je nezbytnou součástí v postupu dále, surovin není nikdy dost!

Ultimátní edice je specifická právě svým veškerým obsahem. V každém ve třech rozšíření je pro tebe připravena nová výzva.

Frontiers ti ukáže nový svět strojů a syntetiky, budeš muset objevit tři záhadné sektory a bojovat s nepřáteli před původní invazí.

Orbit se zaměřuje především na boj a tvým hlavním úkolem bude dobýt vesmír a posunout se v rozvoji o další kus dopředu.

V Tundře poznáš před usazením úplně novou taktiku. Nejprve budeš muset vysušit močály, aby byl život v dané oblasti vůbec možný.

Celý vesmír ti leží u nohou, nikdo lepší, než ty, se pro expanzi nehodí.

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Logické, Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: