Arma 2: Combined Operations Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
3 298 Kč
Arma 2: Combined Operations Steam PC

Obsahuje:

Základní hru a datadisk Operation Arrowhead: Pc hra ArmA 2 

Komplexní simulátor válečného pole se odehrává v roce 2009 a je situována do fiktivní post-sovětské republiky Chernarus, kde už dva roky zuří krutá občanská válka. No a v této docela nezáviděníhodné situaci jste vrženi vy jako velitel speciální zásahové jednotky amerického námořnictva (United States Marine Corps Force Reconnaissance). Vaším úkolem a vašeho týmu je zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva a zajištění stability v regionu, čili v celém státě Churners. 
Pro úspěch operace musíš udělat maximum!

Černarus je plná nepřátel a hráč, co by voják v amerických jednotek, je vyslán za nepřátelskou linii v akční edici Arma II Combined Operations, Arma 2. Ta obsahuje jak základní hru, tak i samostatně hratelný datadisk ARMA 2: Operation Arrowhead.

Úspěch operace závisí pouze na schopnostech hráče si poradit v krizových situacích, jako je například tato. Je vysazen společně se svým týmem za nepřátelskou linií, kde má sabotovat jisté akce nepřítele, aby mohla být invaze armády úspěšná. Po dokončení této operace se pak přesune do Tákistánu, aby zneškodnil jednotky separatistů, kteří ohrožují místní vládu.

Realistická taktická simulace dbá na realistický zážitek z akce. Hráč se tak může těšit na obrovské otevřené lokace, které skrývají nepřátelské jednotky, které jsou velmi dobře ozbrojené. Přes 300 modelů zbraní s realistickou balistikou bude hráč třímat v rukou, díky perfektní práci českých vývojářů. Mimo kampaně samotné si hráč může osahat i propracovaný editor. Nechybí ani proměnlivé počasí a silná členitost terénu.

Hurá do akce, vojáku!

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky, Česky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: