Arma 3 - Apex (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
598 Kč
Arma 3 - Apex (DLC) Steam PC

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Arma 3 ve službě Steam!

Krčíš se ve křoví a tajně doufáš, že odstřelovač tvou pozici neviděl, blíží se však pátrací psi a s nimi i jejich psovodi. Teď musíš riskovat.

Rozšíření Arma 3 Apex přináší do hry úplně novou mapu, konkrétně souostroví Tanoa v oblasti jižního Tichomoří. Díky její skvělé zeměpisné pozici zde hráč prožije všechny druhy operací.

Soustroví má rozlohu zhruba 100 km2, oplývá též velmi bohatou tropickou vegetací. Na mapě se taktéž lze dobře orientovat, díky přehledným přírodním orientačním bodům. Na hráče zde čekají například deštné pralesy, městské čtvrtě, kam se bojí jít i místní policie, průmyslové továrny a taktéž přístav. To vše poskytuje ideální kulisy při útoku, jak frontálním, tak guerillových výpadech. Hráč se v singleplayerové kampani bude snažit o odstranění místní zločinecké organizace, která zde své kořeny zapustila již před desítkami let. V případě multiplayeru pak hráči kooperují společně, což dělá z kampaně mnohem větší zábavu. Samozřejmostí jsou i nové zbraně jako AKS-74U, či například CMR-76. Hráč si tedy svůj zbraňový arzenál bude moct opravdu detailně přizpůsobit.

Nasedat, čeká nás souostroví Tanoa!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: