Arma 3 - Helicopters (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
144 Kč
Arma 3 - Helicopters (DLC) Steam PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Arma III ve službě Steam !

Obsahuje: 

  • CH-67 Huron - Model CH-67 Huron je dvoumotorový vrtulník se dvěma rotory určený ke zvedání těžkých nákladů. Jeho hlavním účelem je přeprava jednotek, vozidel a nákladů. Vrtulník Huron existuje ve dvou verzích. Ozbrojená verze je vybavena dvěma bočními střelci ozbrojenými 6,5mm rotačními kulomety, zatímco dopravní verze nahrazuje střelce dvěma místy pro pasažéry navíc.
  • Mi-290 Taru - Mi-290 Taru je těžký technický vrtulník s koaxiálními rotory a jedinečnou modulární stavbou. Montážní body s vybavením na různé mise umožňují modelu Taru plnit mnoho různých úloh. Může přepravovat náklady, jednotky i poskytovat zásoby na bojišti (munice, palivo, opravárenská zařízení a lékařské vybavení). Vrtulník také umožňuje přepravovat lehká vozidla díky možnosti umístění nákladu na závěs.
  • Ukázka umístění nákladu na závěs - Prozkoumejte novou funkci umístění nákladu na závěs a poskytněte tímto těžkým nákladním vrtulníkem podporu jednotek NATO na Altisu.
  • Časové zkoušky - Získejte zlatou medaili a dosáhněte rekordu ve čtyřech exkluzivních vrtulníkových časových zkouškách.

Proleťte se v úplně nových vrtulnících CH-67 Huron a Mi-290 Taru určených ke zvedání těžkých nákladů. Staňte se mistrem v přepravě nákladu v závěsu, abyste mohli v rozšíření Arma 3 Helicopters poskytovat podporu pozemním jednotkám.

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky, Česky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: