Assassin's Creed: Odyssey - Season Pass (DLC) Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
435 Kč
Assassin's Creed: Odyssey - Season Pass (DLC) Uplay PC
Značka: Ubisoft

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru ve službě Uplay!

Dokončil jsi základní hru, ale ještě z půvabného starověkého Řecka odcházet nechceš? Assassins Creed Odyssey Season Pass ti zajistí spoustu nových epických dobrodružství!

DLC s názvem Assassins Creed Odyssey Season Pass každému nadšenci série poskytne důvod, proč se ke hře vrátit. Čekají na něj dvě menší singleplayerové kampaně, nové questy a temné nepřátele.

Zásadních novinek, které do hry Assassins Creed Odyssey Season Pass přínáší je hned několik. První z nich jsou dvě menší singleplayerové kampaně, každá o třech častích, které nabídnou spoustu herních hodin. První z nich nese název Legacy of the First Blade, díky čemuž se hráč podívá hlouběji do asasínské historie, kde pozná prvního nositele skryté čepele. Druhá příběhová kampaň, tedy The Fate of Atlantis do hry přináší mystické tajemno. Hráč bude prozkoumávat tajemství první civilizace, bájné Atlantidy, přičemž může narazit i na mýtické postavy, které ji chrání.

Dále DLC přináší nové tři questy, ve kterých hráč narazí na staré známé ze základní hry, dále bude moct hráč znovu hrát základní hru, avšak již s vybavením, které získal při své první cestě napříč kampaní. Jako bonus pak hráč dostane remasterované verze her Assassin's Creed III a Assassin's Creed III: Liberation.

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: