Assassin's Creed Chronicles: Trilogy Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
290 Kč
Assassin's Creed Chronicles: Trilogy Uplay PC
Značka: Ubisoft

Přidej se do klanu asasínů!

Tři tajemné příběhy napříč rozmanitými lokacemi s asasínskou tematikou se hráči otevřou v plošinové akční hře Assassins Creed Chronicles.

První příběh zavede hráče do Číny, kdy se ujme mladičké Shao Jun., která měla to nesmírné štěstí a mohla trénovat pod dohledem legendárního asasína Ezia Auditoreho. Druhý příběh se odehrává v roce 1841 v Indii, kde právě dorazil vrchní velitel templářů a v jeho ruce dřímá posvátný asasínský artefakt, který musí člen bratrstva Arbaaz Mir ukrást zpět. Třetí příběh se pak soustředí na Velkou říjnovou revoluci v roce 1918, kdy musí Nikolai Orelov ukrást speciální předmět, který se skrývá v domě samotného cara.

Plošinové úrovně jsou vyobrazeny ve 2.5D grafice a hráč dostane obrovské množství zbraní, aby dokázal zastavit důmyslnou umělou inteligenci, která se ho pokusí zastavit. Mezitím však bude muset vylézt na různé překážky, které mu umožní, aby se skryl před nepřáteli. Důraz je kladen na stealth, aby hráč dokázal porazit i početné přesily. Atmosféru výborně doplňuje hezká grafika a skvostné ozvučení.

Začni zabíjet ve jménu Bratrstva!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Plošinovky, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: