Batman: Arkham Knight - Harley Quinn (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční, Adventura

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
313 Kč
Batman: Arkham Knight - Harley Quinn (DLC) Steam PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Batman: Arkham Knight ve službě Steam!

Harley rozhodně nevede obyčejný život!

Její kamarádka potřebuje nutně pomoc a Harley je na cestě za ním v akčním rozšíření Batman Arkham Knight Harley Quinn! Samotný Harley tak bude mít co dělat, aby ho mohla zachránit!

Nejdříve pracovala jako psychiatrička v Arkhamském blázinci a velmi prosila své nadřízené, aby mohla pracovat s Jokerem, protože to znamenalo výzvu pro její schopnosti. Jenže po čase, se na něj začala nezdravě fixovat, což přerostlo až v takovou úchylku, že se do něj nakonec zamilovala. Pomohla mu utéct a tím se z ní stala kriminálnice, která přijala přezdívku, kterou všichni dodnes znají. Jenže nyní je její kamarádka Poison Ivy v nesnázích, a proto ji musí zachránit.

Kromě otevřených lokací se hráč dočká i těch narativních, kde není nouze o brutální bojové střety se spousty nepřátel. Harley však disponuje hned několika zbraněmi, díky čemuž umí předvést neuvěřitelné bojové kombinace. Bojované animace jsou propracované, tudíž hráč si užije každý střet s nepřítelem. Kromě toho není nouze ani o poutavé hádanky, či dynamické akrobatické pasáže. Atmosféru doplní úžasná grafika a poutavé ozvučení.

Gotham se třese před princeznou strachu!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: