Batman: Arkham Origins - Season Pass (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
66 Kč
Batman: Arkham Origins - Season Pass (DLC) Steam PC

Jedná se o dodatek je nuntné vlastnit základní hru Batman: Arkham Origins v platformě Steam !

Rozšiřte si zážitek z Arkham Origins zakoupení season passu!

Získejte přístup k novým mapám s výzvami, ke dvěma balíčkům skinů a nové epické příběhové kampani. K tomu všemu získáte ještě dva exkluzivní skiny pro Batmana: Gotham by Gaslight BatmanTM a Brightest Day BatmanTM.   Všechny skiny můžete použít v příběhové kampani po dokončení hlavního příběhu, na mapách výzev a online. Všechen ostatní obsah Season Passu můžete použít jen v příběhové kampani.

Všechen obsah ze Season Passu si budete moci zakoupit samostatně.   Season Pass Skin Pack obsahuje: Gotham by Gaslight BatmanTM: Vneste si do hry trochu atmosféry roku 1889. Oblékněte Batmana do obleku inspirovaného grafickou novelou GOTHAM BY GASLIGHT od Briana Augustyna a Mikea Mignoly. Od kalhot z přírodních vláken až po kožený opasek s vrhacími noži, každý detail je přesně vymodelován podle komiksové předlohy. Brightest Day BatmanTM:

Zahrajte si za Brightest Day BatmanTM, Batmana, který vstal z mrtvých díky Bílému světlu v sérii BRIGHTEST DAY od Geoffa Johnse a Petera Tomassiho. Oblek Brightest Day BatmanTM je bílý, narozdíl od těch ostatních ve hře.   New Millennium Skins Pack obsahuje: Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na New Millennium Skins Pack díky Season Passu!

Nejlepší skiny: New Millennium Skin Pack obsahuje 5 nejžádanějších skinů: Red Son BatmanTM, Blackest Night BatmanTM, New 52 BatmanTM, BatmanTM: Noel,  1st Appearance BatmanTM a One Year Later Robin.  

Infinite Earth Skins Pack obsahuje: Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na Infinite Earth Skins Pack díky Season Passu! Skiny, na které jste čekali: Infinite Earth Skins Pack obsahuje 5 nejlepších skinů: Earth 2 Dark Knight, Long Halloween BatmanTM, BatmanTM: Dark Knight of the Round Table, Thrillkiller BatmanTM, Earth 2 BatmanTM, Classic Tim Drake Robin   Initiation DLC obsahuje:

Podívejte se zpět v čase: Vypravte se do doby před tím, než Batman vůbec začal existovat a převezměte kontrolu nad Brucem Waynem, když dokončuje trénink v bojových uměních. Poznejte exotické oblasti včetně bambusového lesa a klášteru v horách. Tam, kde Batman opravdu začal: Staňte se svědky zrození nejmocnějšího světového bojovníka se zločinem díky tomuto DLC, které obsahuje 2 skiny (Bruce Wayne a Vigilante Bruce Wayne), čtyři mapy výzev a kampaň výhev.  

Narrative DLC obsahuje: Získejte za svoje peníze víc příběhu: Ušetřete na Narrative DLC zakoupením Season Passu. Poznejte svět Arkhamu trochu víc: Narrative DLC vás vezme tam, kde začíná příběh ARKHAM ORIGINS gradovat a poskytne vám větší vhled do Batmanových raných let.      

BATMAN: ARKHAM ORIGINS software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno ve WB Games Montréal a Splash Damage. BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a související prvky jsou obchodními známkami DC Comics, © 2013. Všechna práva vyhrazena.WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: