Batman Arkham [VR] Steam PC

Hra na PC a VR - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
194 Kč
Batman Arkham [VR] Steam PC

Dva spojenci Batmana se ztratili a ty je musíš zachránit!

Miliardář Bruce Wayne se vzbudí a Alfréd ho okamžitě informuje o hrozné události, která se stala, Hráč v roli Batmana v Batman Arkham VR si tak obleče výstroj a vrhá se do akce!

Myslet jako Batman, a ještě se jím stát. Přesně toho hráč nyní může docílit. V roli Bruce Wayna se totiž budí jednoho dne časně z rána, jelikož se o to postaral jeho komorník Alfréd. Ten mu ihned po jeho probuzení sdělí, že jeho dva klíčoví spojenci v boji proti zločinu, Robin a Nightwing se z ničeho nic ztratili a není nikdo, kdo by je dokázal zachránit, tedy až na hráče v roli nejlepšího bojovníka proti zločinu, Batmana.

Jakmile si hráč nasadí své VR brýle, může se přenést do světa zločinu a bezpráví, který vládne v Gothamu. Nejdříve si natrénuje všechny potřebné dovednosti, jako jsou házení batarangem, nebo používání vystřelovacího háku, aby se mohl následně utkat s důvtipnou umělou inteligencí, která si pro něj připravila hrozivé nástrahy a hádanky. Taktéž hráč získá do ruky forenzní skener, který mu umožní, aby detailně prozkoumal nahodilá místa činu, pro nalezení lepších indicií.

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, VR, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: