Battlefield 3: Back to Karkand (DLC) Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
168 Kč
Battlefield 3: Back to Karkand (DLC) Origin PC

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Battlefield 3 ve službě Origin!

Nastal čas, aby ses pořádně ozbrojil a do konfliktu vrhnul s plnou parádou.

Rozšířit svůj bojový zážitek není jenom tak, a proto se hráč může vybavit DLC Battlefield 3 Back to Karkand, které mu otevře několik nových zbraní, čtyři hratelné mapy a další skvělá vozidla.

Osm měsíců předtím, než se hráč ponoří do souboje v newyorském metru se bude v roli četaře Henry Blackburna a jeho skupiny pěti lidí, snažit najít cíl, jež mají zlikvidovat. To ovšem nebude tak jednoduché, jelikož oni sami se stanou obětí přepadení, a proto se hráč a ostatní přeživší pokusí utéct na místo vyzvednutí. Podporu si již stačili zavolat, nyní tedy zbývá pouze na nich, zdali se tam i dostanou.

Příběhová kampaň se bude odehrávat v koridorových lokacích, v nichž bude dostatek místa pro krytí za různými předměty. Široká paleta, která se díky rozšíření ještě zvětší o takové skvosty, jakými jsou zbraně FAMAS, MG36, či například HK53, bude sloužit k efektivní likvidaci agresivních nepřátel, jež neznají slitování. Multiplayerové bitvy poté obohatí čtyři nové mapy či nová bojová technika, včetně stíhačky F-35.

Připrav svou zbraň a vrhni se do konfliktu!

Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: