Battlerite Royale Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
510 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Další týden a další battle royale titul. Takhle to bude pravděpodobně na herní scéně ještě nějakou chvíli vypadat. Tentokrát se alespoň jedná o něco trochu odlišného, než klasické kopírky hitů PUBG a Fortnite. Battlerite je totiž původně MOBA záležitostí od Stunlock Studios. Kombinaci MOBA a battle royale žánru jsme tady v takové formě snad ještě neměli.  

Už proběhlo pár testování, ale do ostrého early accessu hra vstoupí už zítra. Vývojáři k té příležitosti vypustili do světa nový trailer, který vás má na hru nalákat. Na hřbetu wyverny se na začátku hry dostanete na Talon Island, kde se strhne souboj mezi 20 hráči na mapě, která je 30x větší než původní aréna. Přístup do early accessu si budete muset zaplatit. Pokud ale počkáte až hra vyjde, tak nebudete muset platit nic.

Battlerite Royale totiž bude free-to-play. Plné verze bychom se měli dočkat v průběhu následujících šesti měsíců. S pořízením early accessu dostanete všechny aktuální i budoucí hratelné postavy, které budou pravděpodobně po vydání hry zpoplatněné. Je příjemné vidět, že vývojáři chtějí do současného trendu přinést nějaký svěží vítr. Teď už jen zbývá, aby to také fungovalo.      

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: