BattleTech Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

999 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Dokaž všem, že právě ty jsi ten nejlepší velitel armádních mechů!

BattleTech je akční strategie, která se odehrává v daleké budoucnosti v období Věčné války. Hráč bude mít za úkol vybudovat vlastní základnu, spravovat kontrakty s žoldáky a především, přežít na bitevním poli!

Příběh singleplayerové kampaně se odehrává v roce 3025. Vesmírem zmítá Věčná válka a konec je v nedohlednu. Hráč je najat vysoce postavenou ženou, jménem Kamea Arano. Bude pracovat jako její osobní strážce. Důvod, proč si hráče najala, je jednoznačný. Spor mezi ní a jejím strýcem, který má již dost vlády jedné rodinné větve, eskaluje a je jisté, že brzy nastane zvrat.

Mimo skvělé taktické možnosti, se hráč může těšit i na vedení vlastní jednotky bojových mechů. Každý mech má specifické schopnosti a ovládá jej jiný pilot. Ty lze taktéž vylepšovat pomocí uplatňování bodů v široké škále schopností. Celkem se hráč bude moct ujmout 30 různých mechů, spravovat kontrakty s jejich piloty a rozšiřovat svou domovskou základnu. V režimu pro více hráčů si lze vyzkoušet bitvy proti ostatním živým oponentům. Hráči, kteří milují tvrdý grind, mohou dokonce trénovat své taktiky proti vychytralé umělé inteligenci.

Veď své mechy do boje!

Jméno značky: Paradox Interactive
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Strategie, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: