Beholder Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
54 Kč

Vezmi osud do svých rukou v ponurém dystopickém světě, ve kterém Stát má naprostou kontrolu. Soukromí v této nové, odpudivé realitě neexistuje, přesto musíš nějak žít. Jako domovní důvěrník v jednom činžáku musíš zajistit komfort a patřičnou stravu svým obyvatelům, a zároveň plníš příkazy nadřízených, kteří tlačí na to, aby věděli o všem, co se děje za rozpadajícími se stěnami.    

Rozmísťuj pozorovací zařízení, špehuj své nájemníky a kontroluj tajná hledání, která odhalí, kdo jsou tví sousedé a co dělají. S rozvětvujícími se úkoly, které se přizpůsobují tvé volbě, každé rozhodnutí, jaké přijmeš, ovlivní výsledky ve hře. Budeš schopen potají pomoci strádajícímu sousedovi nebo ho budeš kvůli vlastnímu prospěchu vydírat?

To, že jsi poskokem nájemníků, může na tebe přivolat pomstu mocných a můžeš za to draze zaplatit ty i tvá rodina, ale vláda železné ruky  může zničit tvou reputaci a můžeš přijít o práci. Zvládneš udržet rovnováhu a vydržet do konce? Hra Beholder, která nabízí pěkně ponurou grafiku a bohatou strategickou rozehrávku, tě bude držet v sevření i tehdy, když zvládneš její výzvy.   Charakteristika hry: Skvělá grafika a animace Mimořádně interaktivní herní svět Rozvětvující se úkoly a příběhy Jednoduché řízení point & click Podrobná příručka pro samouky

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: