Biomutant Steam PC

Značka: THQ Nordic

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
199 Kč
Biomutant Steam PC
Značka: THQ Nordic

Země, kde žiješ, je zasažena těžkým morem, který naprosto ovládá místní krajinu. Všichni jsou bezradní, až na tebe.

Biomutant je akční fantasy RPG, v němž se mísí bojová umění s nádhernou grafikou, střelnými zbraněmi a zajímavým příběhem. Hráč má osud světa ve svých rukou a vše záleží pouze na něm.

Díky pohledu z třetí osoby, si hráč bojové animace a drsnou střelbu užije plnými doušky. Propracovaná kamera umožňuje neustálý přehled nad bojištěm, které bude plné nebezpečných stvůr. Hráč se napříč svým postupem hrou, bude stále učit nové chvaty, zdokonalovat své ability nebo pořizovat lepší zbraně. Nechybí však ani nadlidské schopnosti, jako telekineze nebo levitace. Crafting je důležitou součástí hry a dokáže změnit hratelnost k nepoznání. Svou brokovnici může hráč obohatit o motorovou pilu nebo si pořídí oblek s křídly, díky čemuž budou jeho skoky mnohonásobně delší.

Rozsáhlé lokace obsahují i mnohé strasti jako jedovaté plyny a jiná překvapení. Předvídavost se proto vždy hodí a plynová maska přijde v takovou chvílí vhod. Pohyb po těchto územích může být zároveň velmi zábavný, obzvlášť, když hráč využije vodní skútr nebo horkovzdušný balón.

Změň osud světa!

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: