Blackguards 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
42 Kč
Blackguards 2 Steam PC

Osud tomu chtěl, abys utekl z toho proklatého vězení!

Temné prostředí a spousta hrozivých nepřátel, bude čekat na hráče, za každým rohem vězení, v němž se ocitá. Jedinou šancí na přežití, je probít se v tahovém RPG Blackguards 2 ven.

Intriky, které spřádal hrabě Uria, byly zhaceny již před třemi dlouhými lety. Devět hord bylo rozprášeno jejich přemožiteli a život v kraji Aventuriia zkrátka plyne dál. Hráč se ocitá v roli Casii, mladé ženy, která trčí v podzemním vězení a chce si uzmout trůn pro sebe. Jejímu cíli však stojí v cestě dva problémy, které musí vyřešit.

Putování napříč kobkami hráče postaví před těžké logické a taktické výzvy. Splněním obou typů, však konečně Cassia dosáhne svého. Umělá inteligence poštve proti hráči, ta nejhorší monstra, které se v temnotách nacházejí. Nemusí jim však vzdorovat sám, hráč si totiž může najmout ochotné žoldáky, kteří vytvoří jednotku až o 20 členech, jež bude vést v bitvách. Příběh je nelineární, tudíž hru lze dokončit několika způsoby. Chytrým volením dalších talentů ve stromu schopností, to však může být opravdu raketový průlet hrou.

Vylez z podzemí a svrhni krále!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: RPG, Strategie, Indie, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: