BLACKHOLE Steam PC

Značka: 1C Entertainment

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
59 Kč
BLACKHOLE Steam PC
Značka: 1C Entertainment

BLACKHOLE je kritikou vřele přijatá hardcore plošinovka, která obsahuje více než patnáctihodinový komediální příběh ze sci-fi prostředí a hromadu zapeklitých gravitačních hádanek.   Když posádku vesmírné lodi Endera pohltí černá díra, zdá se, že je to úplný konec. Naštěstí loď ztroskotá na Entity, neznámém objektu, který připomíná planetu. Po havárii se hráč probudí v roli obyčejného chlapíka, který posádce vařil kafe.

Široko daleko není živé duše a vaším jediným spojencem se stane Auriel, poněkud sarkastická umělá inteligence lodního počítače. Spolu budete muset vymyslet plán, jak vesmírnou loď opravit, zachránit ostatní a stát se hrdinou planety Země. Tedy za předpokladu, že se vám podaří onu černou díru zavřít jednou pro vždy. Bude to fuška, protože záhadné jeskyně, ztracená města, mohutné hory i hluboké lesy jsou plné smrtících pastí a hádanek, které si pohrávají s gravitací.

Klíčové vlastnosti: Více než 90 úrovní, které lze prozkoumat v 6 rozměrech  Stovky tajných míst a hádanek  Kompletně nadabovaná sci-fi komedie a skvělý soundtrack  Dokonalé ovládání na klávesnici i ovladači   © 2016 FiolaSoft Studio. Všechna práva vyhrazena. Vydavatel 1C Company.  

 
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, Indie
Jazyková verze: Anglicky, Česky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: