Blinding Dark Steam PC

Značka: Games Hut

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
57 Kč

Co by se stalo, kdyby Amnesia a Barker’s: Undying měli dítě? Výsledkem by bylo Blinding Dark, hororová FPS. Luštěte hádanky, sbírejte předměty a vylepšení, bojute s nepřáteli a snažte se vyžít z tenčících se zásob.   Vždycky jsme snili, že budeme hrát i další hry jako Clive Barker’s: Undying, ale hororový žánr se ubíral jiným směrem. Jakmile se objevila Amnesia, spatřili jsme příležitost pro výbornou kombinaci.

Základní koncepce klasických hororových her je v tom, že jakmile se dostanete ke zbrani, kterou můžete s hrůzami bojovat, celá atmosféra je pryč. Věříme, že takový přístup je špatný a Blinding Dark je náš pokus dokázat to. Vzácná munice, silní nepřátelé a omezené možnosti regenerace zdraví vytvářejí to pravé napětí a strach ze smrti. Když tohle dáte dohromady s faktem, že vaše smrt má dost výrazné následky, pocit nebezpečí/napětí se ještě znásobí.  

Probudíte se ve vstupní hale něčeho, co vypadá jako zámek. Nepamatujete si, kdo jste a jak jste se sem dostali. Krok po kroku sestupujete hlouběji do temnoty, abyste odhalili svou minulost a určili svou budoucnost.   Sbírejte prastaré relikvie a poznávejte jejich unikátní schopnosti. Dejte si na čas a zkoumejte vaše okolí. Příliš rychlý postup může znamenat okamžitou smrt.   Hlavní vlastnosti: Smělá kombinace hororových prvků s FPS ve starém stylu.

Zajímavý příběh je rozdělený do několika Aktů a má hluboké kořeny ve světě Blinding Dark. Sbírejte unikátní zbraně a předměty se specifickým využitím. Přežijte souboje s pekelníky, démony, monstry a dušemi s unikátními silnými i slabými stránkami, které musíte objevit a využít. Přijměte výzvu v podobě obtížných skákacích a hádankových prvcích. Odhalte tajemství ručně zpracovaného prostředí díky propracovanému a odměňujícímu systému prozkoumávání. Grafika ve vysoké kvalitě.  

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Hororové, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: