Borderlands: The Pre-Sequel Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
80 Kč
Borderlands: The Pre-Sequel Steam PC
Značka: 2K Games

Třetí pokračování veleúspěšné série Borderlands s podtitulem The Pre-Sequel nás tentokrát zavede mimo Pandoru do období odehrávající se mezi prvním a druhým dílem. Borderlands: The Pre-Sequel není zajímavou hrou jen díky svému, poněkud netypickému, názvu. Jedná se o třetí díl série Borderlands, ačkoli autoři se nebrání označení jakéhosi dílu dva a půl. 

Na hráče si však vývojáři připravili několik významných změn, tou nejzákladnější je, že hra se neodehrává přímo na planetě Pandora, ale na přilehlém měsíci Elpis a na základně organizace zvané Hyperion. Do hlavní role byl tentokrát pasován přímo Jack Handsom, hlavní záporák z předešlých dílů. Hratelné postavy jsou však odlišné. Přesto díky tomuto dílu hráči dostávají jedinečnou příležitost, dozvědět se o tomto ne zrovna milém pánovi více informací. Zajímavou vlastností hry je také menší gravitace na měsíci, díky které máte možnost vytvářet mnohem větší skoky, navíc umocněné možností použití jetpacku. Zbraně, to byla vždy jedna z ikonických vlastností série.

Nejinak je tomu v The Pre-Sequel, kde k mnoha tisícům zbraní dostanete možnost využít kryonické (ledovací) a laserové zbraně alá Star Wars. Samozřejmostí je také humor, který hra v plné kráse využívá.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: