Borderlands 2 - Headhunter 3: Mercenary Day (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
128 Kč
Borderlands 2 - Headhunter 3: Mercenary Day (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Borderlands 2 ve službě Steam!

Tahle zábava bude úplně na jiné úrovni!

Marcusovi se podařil skvělý kousek, prodal obrovské množství zbraní v akčním rozšíření Borderlands 2 Headhunter 3 How Marcus Saved Mercenary Day, avšak ihned poté se s nimi slehla zem.

Všechna akce na Pandoře se zkrátka netočí pouze kolem Handsome Jacka. Tentokrát bude skupina lovců Vaultů zachraňovat zbraně Marcuse Kincaida, což je hlavní prodejce zbraní na Pandoře. Nedávno se mu navíc podařilo prodat velkou zásilku, tudíž si slušně přilepšil. Jenže ta se ihned poté ztratila a lovci jsou pověřeni tím, aby ji našli. To se jim může podařit pouze tehdy, pakliže je doprovodí i hráč a úroveň jeho postavy bude mezi 15 až 35.

V rozšíření na hráče čekají dvě mise. Jedna hlavní a ta druhá vedlejší. Samozřejmostí bude taky nová lokace, která je přímo poseta zimní tématikou a vším s ní spojeným. Objeví se zde hned několik NPC postav a také slušná řádka agresivní nepřátel. Nebude chybět ani hlavní boss, který potrápí hráče zejména na vyšší úrovni obtížnosti. Nemůžou však chybět ani nové skiny, či pokrývky hlavy a jiný bohatý loot v rámci otevřených lokací. Hráč se může těšit i na unikátní grafické zpracování a poutavé ozvučení.

Zachraň cennou zásilku!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: