Borderlands 2 - Headhunter 4: Wedding Day Massacre (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
47 Kč
Borderlands 2 - Headhunter 4: Wedding Day Massacre (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Borderlands 2 ve službě Steam!

Šílené vdavky jsou na cestě!

Rozšíření s názvem Borderlands 2 Headhunter 4 Wedding Day Massacre přínáší do základní hry nový příběh, který je zakončen epickým soubojem s bossem a hráč díky němu získá nové skiny a další zajímavý loot.

Příběh začíná ihned poté, co hráč navštíví Rotgutovu lihovarnu, kdy automaticky při vstupu do ní, začíná první mise. Hráč by zde měl vstoupit nejdříve po dosažení 15. úrovně, maximálně však do 35. Příběh pojednává o dvou znesvářených rodinách, které by rády konečně uzavřely mír. Jak se však ukáže, nesváry dále přetrvávají a svatba se bude muset odložit do chvíle, než hráč a jeho parta shromáždí suroviny potřebné k vytvoření lektvaru lásky, který zajistí, že se nic nepokazí. Mimo hlavní dějové linky, může hráč vyzkoušet i utajené aktivity, jako například lov Leprikóna, nebo boj s rozmanitými nepřáteli, které lze vyvolat po shromáždění návnad, které jsou rozmístěny kolem lihovaru a jejich následném vhození do místního jezírka.

Díky rozšíření se hráč samozřejmě utká s novými nepřáteli, bossy a k dispozici získá nové skiny. Dynamická akce a všudy přítomný humor pak v kombinaci se skvělou dějovou linkou, vytváří z dodatku skvělou herní záležitost.

Sjednoť odvěké nepřátele!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: