Borderlands 2 - Mr. Torgues Campaign of Carnage (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
248 Kč
Borderlands 2 - Mr. Torgues Campaign of Carnage (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Borderlands 2 ve službě Steam!

Nech protihráče umírat dlouhou a pomalou smrtí!

Borderlands 2 Mr. Torgue's Campaign of Carnage hráče uvrhne do zbrusu nového příběhu, kdy se on a jeho ostatní kolegové ocitnou na turnaji, kde tečou hektolitry krve.

Vault hunters jsou opět na scéně a žádný trezor před nimi není v bezpečí! Hráč a jeho skupina vstupují do turnaje pana Torgueho v oblasti Badass Crater of Badassitude, aby získali hodnotné ceny. Pan Torgue následně celé skupině poradí, aby se spojili s místním gladiátorem, který se nazývá Piston. Když si k němu konečně probojují cestu, tak gladiátor zrovna poskytuje rozhovor jedné redaktorce, poté co ho omylem nazve podvodníkem je nemilosrdně zastřelena. I přes tento incident se skupina s Pistonem spojí a společně se vydávají na cestu za výhrou, to však ještě netuší, co teprve přijde.

Kromě nového turnajového módu se hráč samozřejmě dočká i pořádné porce ničivých zbraní. Bez pořádných bossů by to nebylo ono, proto jich přichází hned několik. Ti jsou rozeseti po nových lokacích, které hráč při svém postupu prozkoumá. Nádherná grafika a dynamické přestřelky, spolu se zvráceným humorem pouze podtrhují celou skvostnou hratelnost.

Staň se nejlepším v aréně smrti!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: