Borderlands 2 - Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
64 Kč
Borderlands 2 - Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Borderlands 2 ve službě Steam!

Maximální úroveň se zase zvýšila!

Zvýšení maximální úrovně, nové legendární vybavení nebo třeba úžasná mapa “Raid on Digistruct Peak”, pro ještě brutálnější souboje s umělou inteligencí. To vše přichází v rozšíření Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack.

Obrovský otevřený svět přináší mnoho úskalí a jedinou šancí, jak to překonat, je pořízení nových zbraní. Hráč se totiž už nemusí zastavit na úrovni 50., ale rovnou na 61! To hráči zaručí dalších 11 nových dovednostních bodů. Mimo to, hra navíc obsahuje i fůru nového vybavení, které hráči pomůže přežít nástrahy umělé inteligence, která zmobilizovala všechny síly rozmanitého světa, aby hráče pořádně prověřily. Handsome Jack už se nemůže dočkat hráčovy návštěvy.

Extrémní nástrahy a výzvy však přichází až s mapou “Raid on Digistruct Peak”, kde se shromažďují elitní jednotky ze všech koutů Pandory. Hráč naštěstí může zastávat jednu z několika hratelných tříd, tudíž si s každým nepřítelem poradí. Mimo to s balíčkem přichází i úplně nový artefakt, který však může hráč získat pouze ve Vault Hunter módu. Originální grafika a pestrý příběh plný zvratů a humoru, pak hráče bude doprovázet napříč celou hrou.

Zvyš svou maximální úroveň!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, RPG, Co-op
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: