Bully: Scholarship Edition Rockstar PC

Značka: Rockstar Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Rockstar Game Launcher, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
73 Kč
Bully: Scholarship Edition Rockstar PC
Značka: Rockstar Games

Obsahuje:

Základní hru
Kompletní playlist hryTady je šikana až na prvním místě!

Každý, kdo šikanuje, moc dobře ví, jak je u toho hudební doprovod důležitý. To se hráči jenom potvrdí v akční edici Bully Scholarship Edition, která obsahuje základní hru a kompletní soundtrack, čítající 26 skladeb nebo další mise či charaktery.

Jeden z internátu v Anglii zažije nebývalé pozdvižení, jelikož studenti si zde budou vyřizovat své účty, a to pěkně postaru. Pěstmi. Jimmy Hopkins zde totiž přijíždí s pověstí nenapravitelného rváče a problematika. Hned první den si ho do kanceláře pozve ředitel a důrazně jej varuje, že si musí dávat pozor, jinak to skončí velmi špatně. Jeho matka je totiž celý rok pryč s jejím novým manželem, tudíž by se neměla kam vrátit. To se však ukáže jako nedostatečné varování.

Otevřené lokace umožňují hráči, aby volně prozkoumával školí pozemek, kde na něj čeká celá řada hlavních i vedlejších příběhových misí. Samotný svět je navíc rozdělen do pěti rozmanitých sekcí, které se hráči postupně odemykají. Po nich se lze pohybovat například na skateboardu či v motokáře. Intenzivní souboje obnášejí i držení zbraní a zajímavé power-upy, pak hráči pomůžou přežít. Edice jako taková přináší i přepracované ozvučení nebo další mise a zajímavé postavy.

Budeš opět vyhozen ze školy?

Kategorie: Gaming a zábava
Platforma: Social Club
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: