Call of Duty: Black Ops 3 Steam PC

Značka: Activision

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 727 Kč
Call of Duty: Black Ops 3 Steam PC
Značka: Activision

Pokud sis myslel, že budoucnost nemůže být horší. Mýlil ses. Teroristé už nepoužívají lidské oběti, nýbrž využívají drony. Moderní problém si žádá moderní řešení. Navleč si svou titanovou paži a vrhni se do boje!

Call of Duty Black Ops III je futuristická koridorová FPS, která splní všechna očekávání hráčů dychtivých po rychlé a nekompromisní akcii, která je nabitá zbraněmi budoucnosti.

Ve třetím díle série Black Ops se dočkáme klasické kampaně pro jednoho hráče, kterou však lze hrát i v režimu kooperace až pro čtyři hráče! Nechybí samozřejmě ani našlapaný multiplayer a všemi oblíbený zombie mód! Tento díl je opravdu napěchovaný novinkami. Plynulý animační přechod, pokročilá zbraňová technologie, nová umělá inteligence a vizuální efekty zpracované v next-gen grafice. Kampaň pro jednoho hráče nově umožňuje větší přizpůsobitelnost zbraní, pohybu a hlavně ovádání! Ani hra pro více hráčů nebyla ochuzena o změny. Přibyla nová hratelná postava, která se nazývá Specialist. A systém pohybu po mapě byl obohacen o trysky, skluzy a další vychytávky. V neposlední řadě skvělý zombie mód přenese hráče do minulého století, do doby, kdy frčel swing!

Budoucnost je nová současnost. Jdeš do toho?

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, Co-op, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: