Castlevania: Lords of Shadow 2 Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
178 Kč
Castlevania: Lords of Shadow 2 Steam PC

Gabriel Belmont se probouzí v současnosti, po mnoha staletích spánku. Je sláb, přišel o veškeré schopnosti a aby toho špatného nebylo málo, jeho přítel Zobek mu oznamuje, že Satan se vrátil na Zemi. Upír Gabriel, jinak známý také jako Drákula, se musí dát urychleně do kupy, chce-li porazit Satana s jeho přisluhovači a znovu tak zachránit lidstvo. 

Castlevanie s podtitulem Lords of Shadow 2 je pokračováním rebootu série Castlevania: Lords of Shadow od španělského studia MercurySteam. Děj je z podstatné části zasazen do současnosti, nicméně hra začíná ještě ve středověku, kde musí Gabriel/Drákula nejdříve ubránit svůj hrad před armádou rytířů. Tato část, sloužící jako tutoriál, skýtá krátkou ochutnávku kompletního Gabrielova arzenálu a nadpřirozených schopností, které je po procitnutí v moderní době třeba získat nazpět.  Hlavní hrdinovou zbraní je jeho Blood Whip, nahrazující dřívější Combat Cross.

Mezi magické schopnosti se počítá tzv. Void Sword a Chaos Claws. První slouží k doplnění zdraví, druhý funguje jako účinný způsob pro prorážení nepřátelské obrany a uštědření značného poškození. Koridorové prostředí z prvního dílu, stylizované zpravidla do divoké přírody a prastarých rozvalin, vystřídá otevřený svět situovaný do potemnělého velkoměsta.  

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Adventury, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: