Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
638 Kč
Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition Steam PC

Zahrajte si Castlevania: Lord of Shadow – Ultimate Edition a vychutnejte si plnou hru a bonusový obsah Reverie a Resurrection!

Aliance s Nebem je ohrožována temnotami!

Nedozírné následky, může mít běsnění temnoty napříč zemí živých v akční edici s prvky RPG, Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition. Ta obsahuje jak základní hru, tak i dvě rozšíření, a to Reverie a Resurrection.

Páni temnoty rozsévají strach a zkázu napříč zemí živých. Aliance s Nebem je díky tomu velmi ohrožena. Na scénu tak musí přijít ten jediný, kdo má dostatečné schopnosti na ubránění celého světa. Tím je člen bratrstva světla a elitních svatých rytířů, Gabriel Belmont. Jeho úkolem je chránit nevinné před silami nadpřirozena. Naneštěstí pro něj, však v tomto úkolu selže, jelikož jeho milovaná žena, byla démony přímo zmasakrována. Nyní Gabriel už prahne jenom po pomstě.

Edice přináší kromě vylepšené grafiky s pevným usazením na 60 FPS i dva příběhové dodatky, v nichž bude hráč jednak pomáhat pobočnici zemřelé upíří královny a bojovat s démonem, který je znám pod přezdívkou Zapomenutý. Na své cestě za pomstou, bude hráč řešit komplexní hádanky a zabíjet hrozivá monstra, která ovládá neústupná umělá inteligence. Atmosféra temných lokací, bude nahrávat děsivému pocitu, avšak s širokou paletou zbraní, se ho hráč rychle zbaví.

Temnota již čeká.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Adventury, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: