Civilization VI - Vikings Scenario Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games
73 Kč / ks
Dodání ihned elektronicky! (3 ks)

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam! Sjednoťte Evropu pod svou vládu jako ten nejmocnější vikingský vůdce v tom nejdetailnějším scénáři, který dosud pro hru Sid Meier’s Civilization® VI vyšel. Vikings Scenario Pack také obsahuje tři nové přírodní divy a šest nových městských států, z nichž dva poskytují nové vylepšení dlaždic.

Obsahuje šest nových městských států: Auckland (průmyslový): Dodatečná výroba pro pobřežní políčka. Antananarivo (kulturní): Bonus ke kultuře, který se zvyšuje s každou slavnou osobností. Armagh (náboženský): Stavitelé mohou stavět vylepšení Klášter, které poskytuje víru a léčí náboženské jednotky. Granada (vojenský): Stavitelé mohou stavět vylepšení Alcazar, které chrání vojenské jednotky a zvyšuje kulturu. Muscat (obchodní): Bonusové možnosti ve městech s obchodním centrem.

Palenque (vědecký): Vylepšený městský růst pro města s kampusem. Zahrajte si za slavného panovníka ve scénáři “Vikings, Traders, and Raiders!”: Scénář na 100 tahů, od roku 787 do 1087 Zahrajte si za norského Haralda Hardradu, dánského krále Knuta Velikého nebo švédského Olofa Skotkonunga.

Zahajte námořní invazi Anglie, dobuďte Paříž, najděte Vinland s průzkumníkem nebo se proplavte přes Gibraltar a vypleňte Středozemní moře. Vybudujte obchodní říši a prosperující města nebo šiřte náboženství a získejte víru svého lidu. Obsahuje speciální grafické prvky pro vůdce. Tři nové přírodní divy: Eyjafjallajökull Lysefjord Giant’s Causeway

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: