Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Origin PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Strategie

999 Kč / ks
Dočasně vyprodáno

Bratrstvo i GDI jsou momentálně pevně rozhodnuté nepolevit, avšak může přijít moment zlomu.

Lidstvo je téměř na pokraji lidstva a nikdo nevěří tomu, že by situace směřovala k lepšímu v dynamické RTS Command and Conquer 4 Tiberian Twilight. Přesto se však po letech zdá, že celý konflikt nabere úplně odlišný směr.

Rok 2062. Lidstvo je téměř vyhubeno, a to díky hrozivé látce, která se nazývá Tiberium. Ta je původem mimozemská a planeta Země, ji měla padnout za další oběť. V jednu chvíli, kdy proti sobě frakce GDI a Bratrstvo Nodu, začali bojovat, to dokonce vypadalo nadějně. Jednoho dne však jeden z členů bratrstva, Kane, vystoupil před GDI s tím, že dokáže tuto zlovolnou moc ovládnout a využít pro lidský prospěch. K této vizi, však potřeboval pomoc znepřátelené frakce.

Monumentální příběhové drama, které doplňují skvělé cut-scény, se v tomto díle blíží ke svému konci. Hráč bude čelit takticky zdatné AI, která mu nedá žádný prostor k tomu, aby podnikl důkladnější ofenzívu. Díky změnám ve stavebnictví se hráč může mnohem dynamičtěji přesouvat po mapě, a zároveň generovat jednotky. Každá z hratelných frakcí má silné i slabé stránky, které je v boji třeba důkladně zkombinovat. Všechna vítězství, pak hráči otevřou nové předměty či jednotky. Vše doprovází krásná grafika a poutavé ozvučení.

Odhal, jak spojenectví dopadlo!

Jméno značky: Electronic Arts Inc.
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: