Company of Heroes 2: Case Blue Mission Pack (DLC) Steam PC

Značka: Sega

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Bojové

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
126 Kč
Company of Heroes 2: Case Blue Mission Pack (DLC) Steam PC
Značka: Sega

V rámci velké letní ofenzívy s krycím názvem Operation Blau, kterou spustil Wermacht v červnu 1942, mělo dojít k zabrání kavkazských ropných polí. Operace postupovala velmi dobře, až do té doby, než německá vojska dorazila ke Stalingradu, kde se setkala se silným odporem. V rámci velké letní ofenzívy s krycím názvem Operation Blau, kterou spustil Wermacht v červnu 1942, mělo dojít k zabrání kavkazských ropných polí.

Operace postupovala velmi dobře, až do té doby, než německá vojska dorazila ke Stalingradu, kde se setkala se silným odporem. Velte německým vojskům a veďte je vstříc vítězství. V tomto DLC rozšíření se setkáte se scénářem misí, které na sebe postupně navazují tak, jak se německá vojska blíží ke Stalingradu. Těšit se můžete jak na kooperativní scénář s dalším hráčem, sólo výzvy, tak i bitvy proti počítači.

Nudit se rozhodně nebudete.Balíček zároveň obsahuje dvě nové schopnosti pro velitele. Sovětský velitel nyní disponuje schopností Counterattack Tactics a Německý velitel ovládá schopnost Mechanized Assault Doctrine. Pro hraní je vyžadována základní hra Compan

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: