Company of Heroes 3 Steam PC

Značka: Sega

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Skladem (>5 ks)
695 Kč
Company of Heroes 3 Steam PC
Značka: Sega

Legendární strategická série je zpět! Company of Heroes 3 je dokonalý balíček akce, taktiky a strategie. Převezměte velení v žáru bitvy v reálném čase a pak veďte jako generál celkovou kampaň, kde záleží na každém rozhodnutí.

Přemožte své protivníky pomocí čtyř jedinečných frakcí a zcela nových mezinárodních bojových skupin. Velte pozemním, leteckým a námořním silám a budujte zásobovací linie, abyste rozdrtili postup nepřítele na nové dynamické mapě kampaně - žádná dvě hraní nebudou stejná! Hrajte svým vlastním tempem v režimech kampaně a skirmish, než se vrhnete do strhující akce pro více hráčů. Objevte nevyprávěné příběhy ohromujícího středomořského divadla, které nabízí zničitelné prostředí nové generace, a to vše poháněné vlastním enginem Essence Engine společnosti Relic.

Company of Heroes 3 přináší novou generaci uznávané taktické hratelnosti. Oblíbené bojové mechanismy se střetávají s novými autentickými herními prvky a vytvářejí dosud nejhlubší taktický zážitek. 

Využijte odvážných obchvatných tahů k odhalení bočního pancíře nepřítele, vyzkoušejte si zcela novou mechaniku prolomení pěchoty, která vám umožní vyplavit nepřátelské jednotky z jejich posádek, a zvládněte výškové převýšení, abyste zlepšili svůj výhled a získali převahu.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Bojové, Multiplayer, Strategie
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: