Crusader Kings II - Jade Dragon (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
106 Kč
Crusader Kings II - Jade Dragon (DLC) Steam PC

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Crusader Kings II ve službě Steam!

Své dveře otevře jak mocná Čína, tak i nebojácná Indie.

Princové jsou lehce ovlivnitelní konkubínami nebo krásnými dary. Chytré vladaře si však v rozšíření Crusader Kings II Jade Dragon, rozhodně hráč nezíská, tak jednoduše.

Buď se hráč pokloní silnému vládci, který se sám označuje za „Syna Nebes“ nebo ho čeká neskonalý hněv a invaze obrovských armád. Pokud ho hráč bude chtít potěšit, může mu přijít vhod nová obrazovka v rozhraní, která neustále zobrazuje jeho tužby. Taktéž se před hráčem otevře celá Hedvábná stezka z ní čerpá Čína své neuvěřitelné bohatství. Mimo diplomatické pletichaření za dosažením úcty, však lze i tuto národnost napadnout.

Čína není jediný novým účastníkem, druhým jsou právě Indové, které taktéž řídí důmyslná umělá inteligence. Samozřejmostí jsou i nové postavy a jednotky, které značnou měrou ovlivní ekonomiku a politiku v daných zemích. Hráč by také neměl zapomínat na své evropské vazaly, kterým se nemusí líbit, že navázal spojenectví jinde. Jeho spojenectví s Čínou mu však může zajistit nové technologie a rychlejší vzestup hospodářství. Kromě tahových bitev si hráč užije i dobré grafické zpracování a poutavé ozvučení.

Ovládni Čínu!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: