Crusader Kings III: Fate of Iberia (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
110 Kč
Crusader Kings III: Fate of Iberia (DLC) Steam PC

Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru ve službě Steam. 

DLC Fate of Iberia obsahuje:

- aktualizovanou mapu regionu
- nové kultury a víry
- Nové skladby Urbane a Coterie Legacy
- Nové kulturní tradice
- nové interakce s přáteli a souboje.


Stejně jako mocní šlechtici, kteří ve hře vystupují, je i samotná hra Crusader Kings 3 dědicem dlouhé řady her společnosti Paradox Interactive, z nichž mnohé patří k nejlepším titulům v celém žánru strategických videoher. Crusader Kings 3 neslibuje nic menšího - hra zahrnuje všechny herní prvky, které z jejího předchůdce udělaly mistrovské dílo, a poté je výrazně rozšiřuje, aby poskytla středověký zážitek z velké strategie, která přirozeným, uvěřitelným a poutavým způsobem generuje nespočet herních příběhů.

Historické prostředí
Vraťte se do historického dramatu středověku, kde brutální konflikty byly přirozenou součástí každodenního života, zrádci se mohli objevit i mezi nejbližšími příbuznými a celé politické klima určovalo neustálé napětí mezi panovníkem a církví. Hry od Paradox Interactive mají výjimečnou vlastnost přetvářet atmosféru minulých historických epoch a Crusader Kings 3 není jiný. Budujte spojenectví, zapojte se do válečných akcí a přijímejte rozhodnutí, která určí několik nadcházejících století!

Založte dynastii
Třetí díl série Crusader Kings není jen strategickou hrou, protože obsahuje i spoustu RPG prvků. V tomto středověkém světě není hráč zastoupen zemí, ale panovníkem. Jakmile zmíněný panovník zemře, je možné převzít kontrolu nad jeho dědicem, pokračovat v dynastii a utvářet dlouhodobý osud celého kontinentu. Crusader Kings 3 opět zachycuje ponoření do děje, které je pro hry od Paradox Interactive jako celek tak charakteristické, a to díky nepředvídatelným intrikám odehrávajícím se nejen mimo vaši královskou rodinu, ale i v jejím rámci. Před předáním svého dědictví je naprosto nezbytné zajistit, abyste jej zanechali v dobrých rukou.

Velká strategie
V tradici velkých strategických her představuje třetí díl Crusader Kings neuvěřitelně propracovaný zážitek z politiky středověku. Dostanete možnost vládnout některé z historických zemí nebo říší, které existovaly mezi 9. a 16. stoletím. Mapa hry se rozprostírá od Islandu až po Indii, přičemž každý region má množství jedinečných charakteristik. Tak vysoká pozornost věnovaná detailům není mezi hrami od Paradox Interactive ničím neobvyklým, proto je Crusader Kings 3 opět vynikající volbou pro milovníky velkých strategií, kteří mají rádi mikromanagement a kreativní experimentování s velkou řadou užitečných nástrojů a tabulek.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, RPG, Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení