Crysis 2 Origin PC

Značka: EA

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
86 Kč
Crysis 2 Origin PC
Značka: EA

Útok mimozemských sil má extrémní dopad a jediná šance na poražení je zisk informací.

New York se ocitl v naprostém odloučení od světa, jelikož právě zde se bude konat obrovská bitva o příští osud lidstva v akčním pokračování Crysis 2.

Obrovská a finální bitva za budoucnost lidstva je téměř na spadnutí. Příslušníci americké armády jsou vysazeni ve zpustošeném New Yorku, kde mají nalézt jednoho ze zaměstnanců společnosti Crynet. Konkrétně jde o doktora Nathana Goulda, který by mohl mít bližší informace o tom, jak invazi mimozemských nepřátel zneškodnit rychle a efektivně. Naneštěstí pro vojáky, nejde nic podle plánu a Prohpet musí přijmout rizikové opatření.

Intenzivní akci v otevřených lokacích doplňují zajímavé schopnosti obleku, který hráč nosí. Ten mu propůjčuje například neviditelnost nebo obrovskou sílu a další zajímavé schopnosti. Samozřejmostí je i široká paleta zbraní, které lze patřičně přizpůsobovat, dle hráčových potřeb. Umělá inteligence bude útočit jak s řadovými vojáky, tak těžkými bossy. Rozmanité schopnosti navíc otevírají možnost i několika herním postupům od toho stealth, až po vtrhnutí na bojiště ve stylu Ramba.

Přežití lidstva závisí na tobě!

Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Adventury
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: