Cyberpunk 2077 GOG PC

Značka: CD PROJEKT RED

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro GOG, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
748 Kč
Cyberpunk 2077 GOG PC
Značka: CD PROJEKT RED

Město, ve kterém budeš žít, je od zákona skoro oproštěno!

Pokud nemá hráč nějakou možnost, jak se ponořit do kyberpunkového šílenství na živo, může to udělat alespoň v akčním RPG Cyberpunk 2077.

Svět už není takovým místem, jakým dříve býval. Státy už fungují úplně jinak. Dnes je normální, když si lidé vylepšují dovednosti pomocí speciálních násad. Mnohdy díky nim získají větší sílu, přitažlivost nebo rychleji přemýšlejí. Tam kde se pohybuje hlavní postava, se to však bude hodit. O městskou nadvládu tady zápolí vícero frakcí.

Město jako takové bují životem a hráč má díky němu spoustu možností. Ovšem vstoupí tam až poté, co si pořádně přizpůsobí svou postavu v komplexním editoru, kde je možné měnit i velikost pohlavních orgánů. Z pohledu první osoby bude mít hráč k dispozici nesmírnou paletu informací, které mu obstarají právě jeho augmentace. Jednotlivými misemi bude získávat větší výdělky, což znamená i lepší vybavení. Souboje jsou intenzivní a probíhají v reálném čase. Není však problém nasednout i do auta a prozkoumat jiné oblasti světa. Úkoly jsou patřičně rozsáhlé a náplní nijak repetitivní. Široká palet nepřátel, taktéž zaručí neustále nové výzvy.

Pronikni do kyberpunkového světa!

Kategorie: Hry na GOG
Platforma: GOG
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, RPG
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: