Dead by Daylight - All-Kill Chapter (DLC) Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
208 Kč
Dead by Daylight - All-Kill Chapter (DLC) Steam PC

Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Dead by Daylight v platformě Steam !

All-Kill je nová kapitola hry Dead by Daylight. Zahrnuje zabijáka, Trickster a Survivor Yun-Jin Leeho. Zakoupením doplňku se odemkne jeho nový Killer, nový Survivor a exkluzivní předmět pro pozůstalého: Polka Dotted Bluse od Yun-Jin.

Podvodník
Marná a talentovaná zpěvačka Ji-Woon prosperovala pod pozorností ostatních. Jeho talent upoutal pozornost Yun-Jin Lee, producenta společnosti Mightee One Entertainment. Přijala jej do chlapecké skupiny NO SPIN, která začala životní styl slávy a celebrit. 

Postupem času však vzrušení opadlo. Rozčílil své spoluhráče, že si rozdělili adoraci, kterou si zaslouží. Když v jejich studiu vypukl požár, nechal je zemřít, jejich prosby o záchranu ho vzrušily. 

Vycházeje z pekla, hrál roli pozůstalých pozůstalých, ačkoli tajně přechovával novou závislost při kontrole životů a úmrtí ostatních. Začal unést oběti na mučení a zabíjení. Z vražedných scén se staly komplikované umělecká díla a výkřiky mrtvých byly zaznamenány a tajně vetkané do jeho stop.

Yun-Jin Lee
Yun-Jin Lee, solidní a ambiciózní, se narodil v životě obtíží hledající úspěchy v hudebním průmyslu po letech úsilí a obětavosti. V sedmnácti absolvovala konkurz na renomovanou nahrávací společnost Mightee One Entertainment. 

I když byla odmítnuta jako idol-praktikantka, získala neplacenou stáž ve studiu. Následující roky vytvořila některé z největších hitů studia bez jakékoliv zásluhy a uznání. 

Aby získala své honoráře, vynořila se na očích veřejnosti okázalým způsobem a do svých písní vložila zvukové sousto, které tvořilo její umělecké jméno Magnum Opus. Fanoušci začali poznávat její písně a stala se producentkou NO SPIN, slabě výkonné chlapecké skupiny, která potřebovala její zvláštní nádech.

 
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: