Dead Space Origin PC

Značka: EA

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
40 Kč
Dead Space Origin PC
Značka: EA

Budoucnost vždycky nevypadá růžově, ale pro chlapíka jménem Isaac vypadá přímo hrůzostrašně.

Dead Space je hororová survival hra, ve které se hráč vžije do kůže intergalaktického opraváře Isaaca Clarka, který má zjistit, co se stalo s vesmírnou lodí USG Ishimura, která je pýchou lidské rasy.

Píše se rok 2058, lidstvo vytěžilo všechny dostupné nerostné suroviny na Zemi a musí začít hledat jinde. Sestrojí tedy obrovskou vesmírnou loď, aby za pomocí metody „Planetcrackingu“ dokázali z planet za krátký čas extrahovat potřebné rudy. Metoda je úspěšná a lidstvo opět prosperuje. Jednoho dne se však hlavní vesmírná loď neozývá po nestandardně dlouhou dobu. Opravář Isaac Clark je tedy vyslán, aby zjistil, co se stalo. Jakmile dorazí na místo, vyrazí se mu dech. Všichni lidé jsou zmasakrováni a na palubě stále sídlí jejich vrazi. Ohyzdní Nekromorfové chtějí zabít i Isaaca, který se vydává na okamžité evakuaci.

Hra vyniká děsivou atmosférou, která je ještě umocněná nedostatkem nábojů. Zvláštní práci si dali vývojáři i se zvukovým doprovodem. Inventář je taktéž velmi malý, ale přesto se do něj pár zbraní vejde. Úrovně jsou výborně navržené a hráč má možnost se takticky rozhodnout, zdali proti danému nepříteli vykročí, nebo ne.

Zachraň si svůj holý život!

Kategorie: Hry na Origin
Platforma: Origin
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Adventury
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: