Deathloop Steam PC

Značka: Bethesda

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
223 Kč
Deathloop Steam PC
Značka: Bethesda

Základem výjimečného zážitku ze hry Deathloop je inovativní hratelnost. Rychlá akce, jedinečná premisa, multidimenzionální postavy a další prvky, které vám vyrazí dech!

Okouzlující výtvarné zpracování. Vstupte do herního světa, kde vám umění bere dech, od nejmenších detailů až po škálu barev, které vytvářejí specifickou atmosféru a náladu.
Prvky FPS. Koneckonců jde o střílečku, takže očekávejte spoustu bojových střetů, kde budete muset využít obranu i útok, abyste porazili své protivníky.
Blackreef. Vstupte do retro světa inspirovaného estetikou 60. let a pohlceného nevyhnutelnou dekadencí.
Klíčem k úspěchu je přizpůsobení se. Uvězněni v časové smyčce umírejte znovu a znovu, abyste se poučili ze svých chyb a splnili svůj úkol.

Když je čas tvým vězením

Ve hře Deathloop jde především o zážitek z FPS, který je jádrem hratelnosti titulu. Použijte své silné zbraně a dovednosti k likvidaci 8 cílů na zběsilém ostrově plném úchvatných scenérií doplněných esteticky retro stylem herního designu. Pokud se vám podaří zlikvidovat všechny cíle dříve, než se den vynuluje, budete moci prolomit časovou smyčku, v níž je ostrov Blackreef uvězněn. Kupte si klíč Deathloop a přijměte výzvu, umírejte znovu a znovu, abyste konečně zvládli načasování a složitosti bojového systému a konečně zlikvidovali všech osm cílů!

Soupeř žijící jen proto, aby vás zlikvidoval!

Zlikvidovat osm cílů předtím, než se smyčka resetuje, nezní jako příliš obtížný úkol, vcelku stačí pár smrtí, zkusit over a je to... Ale kdepak, háček je v tom, že zatímco se snažíte, převezmete roli postavy jménem Colt, neustále vám hrozí, že vás zabije konkurenční zabiják jménem Julianna. Kupte si Deathloop Steam klíč a zažijte nejostřejší rivalitu mezi Coltem a Juliannou, a vlastně můžete hrát i za Juliannu! Vstupte do smrtícího honu, kde jsou oba lovci pronásledováni a ztraceni v zápalu vzájemného pronásledování!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Příběhovky
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: