Decisive Campaigns: Case Blue Steam PC

Značka: Slitherine Ltd.

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
158 Kč
Decisive Campaigns: Case Blue Steam PC
Značka: Slitherine Ltd.

Válečná vřava nastává!

Tahová strategická hra, Decisive Campaigns Case Blue, se odehrává na hexagonových polích, které mapují průběh války na východní frontě v roce 1942 v rámci čtyř kampaní.

Celkem čtyři příběhové kampaně čekají na hráče v rámci této tahové strategie. Napříč nimi se ujme jak jednotek Wermachtu, tak Rudé armády. Bude muset překonávat taktické výzvy, které se týkají nejen bitevních formací a rozmístění jednotek, ale také logistického zásobování nebo plánování ofenzív. Umělá inteligence se dokáže přizpůsobit hráčům všeho druhu, a proto zde každý najde výzvu, kterou hledá. Dokončit hru, však nebude nic jednoduchého, protože i když si hráč povede velmi dobře, nerealistické cíle nastavené velením, mohou přesto být nedosažitelné!

Všechny bitvy a scénáře byly pečlivě sestaveny dle dostupných dat z fronty, jež se dochovaly. Umělá inteligence je takticky velmi vyspělá a nedá hráči žádný prostor pro chyby. Kromě detailně vymodelovaného terénu, se hráč může těšit i na rozmanité jednotky či bojovou techniku.

Východní fronta bude tvým domovem!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: