Depth Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
29 005 Kč
Depth Steam PC

Hlubiny ukrývají spoustu bohatství, stačí ho jen vylovit.

Ten poklad v hlubinách, zahalených temnotou, stačí jenom vyzvednout a dostat nad hladinu moře v akční hře s hororovými prvky Depth. Hráč se může ujmout jak role potápěče, tak i krvežíznivého žraloka.

Starodávný poklad je ukryt pod hladinou moře. Parta potápěčů se to dozví a vydá se jej k břehům Mexika okamžitě hledat. Vše je připraveno pro akci, harpuny, člun a výstroj. Skupina vyrazí na místo, jenže najednou, po detailnějším přezkoumání situace zjistí, že v hlubinách temnoty se ukrývá početná skupina žraloků, kteří jsou připraveni lovit už od pohledu. Nikdo tedy partě potápěčů nemůže zaručit, že se z toho dostanou živí.

Hráč se může vrhnout jak do role zvídavých potápěčů, tak i hrozivých žraloků. Otázkou je pak, zdali vyzve na souboj živou konkurenci, nebo protřelou umělou inteligenci. Žraloků je celkem sedm druhů a postupně se vyvíjejí. Nechybí tak ani Velký Bílý žralok, Tygří nebo Kladivoun. Potápěči na druhou stranu, mohou získávat lepší zbraně, které mají mnohem vyšší poškození. Detailní grafické zpracování zobrazí každý krvavá šrám a perfektní ozvučení bude nahánět hrůzu každému potápěči.

Prozkoumej hlubiny!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: