Detroit: Become Human Steam PC

Značka: Quantic Dream

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
354 Kč
Detroit: Become Human Steam PC
Značka: Quantic Dream

Lidská síla už na vše nestačí. A proto přicházejí na řadu androidi, kteří mají za úkol pomáhat lidem. Tedy aspoň takto zněl původní plán. Ne vždy jde však vše podle plánů a ty se můžeš o tom přesvědčit ve hře Detroit Become Human.

Ve hře budeš hrát střídavě za tři androidy, jejichž cesty jsou různorodé, ale každý má svůj cíl. Hlavním tahounem povstání se stane Marcus, který původně dělal společnost umělci. Ten byl však již stár, a protože nemá dědice, předává svá moudra a životní zkušenosti právě Markusovi, který je využije při povstání androidů. Druhým androidem je Connor, který byl sestrojen k plnění úkolů právě proti androidům, kterým se podaří překonat jejich bezpečnostní systém. Trojku hlavních postav uzavírá Kara, jejíž úkolem bylo se starat o mladičkou Alice v neklidné rodině.

Každé tvé rozhodnutí bude mít na hru a celkový vývoj ať už pozitivní, tak negativní vliv nejen na samotné hrdiny, ale i na okolí. A co je perličkou a opravdovým skvostem, i na ostatní androidy.

Celá hra trvá přes 11 hodin. Prohledat však všechny možnosti, alternativní konce, možnosti smrti, vztahy mezi jednotlivými postavami a kompletně prohledat možnosti Detroit Become Human zabere mnohem, mnohem více času!

Jak dopadne začátek androidí revoluce?

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: