Devil May Cry 4 (Special Edition) Steam PC

Značka: Capcom

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
178 Kč
Devil May Cry 4 (Special Edition) Steam PC
Značka: Capcom

Monstra opět dostanou pořádnou nakládačku, ale tentokrát i od jiných postav!

Ta pravá výzva přichází s ultra těžkým módem, kterého se hráč dočká v akční edici Devil May Cry 4 Special Edition, jež rovněž přináší i několik nových hratelných postav.

Kdesi v dáli na odlehlém ostrově se nachází město, které se nazývá Fortuna. Zde má svou základnu skupina náboženských fanatiků, kteří si říkají „Řád meče“. Praktikují zde prazvláštní okultní praktiky. Uctívají démonického válečníka, jenž se nazývá Sparda. Nero, mladý rytíř a člen tohoto řádu dostane za úkol, aby nalezl Danteho, mysteriózního asasína.

Zástupy démonů se budou na hráče valit v rámci zajímavého příběhu, do něhož se hráč může ponořit i jako jedna ze tří nových hratelných postav, kterými jsou Vergil, Lady a Trish. Každý z nich má své přednosti a slabiny, se kterými je potřeba v boji počítat. Různé druhy monster a neústupná umělá inteligence pak nastolí velmi dynamické tempo soubojů, které se ještě zintenzivní v rámci módu „Legendary Dark Knight Mode“, kde bude hráč bojovat proti zástupů nepřátel. Obrovská paleta zbraní a kouzel, mu však pomůže v boji se silným nepřítelem.

Zažij stejný příběh znovu a jinak!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Adventury, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: