Diablo 2 Gold edition + Diablo 2 Lord of Destruction Battle.net PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Battle.net, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
598 Kč
Diablo 2 Gold edition + Diablo 2 Lord of Destruction Battle.net PC

Jen si to představ, válečník vyvraždí celou krčmu, protože je posednut Diablem, ale tebe nechá na živu. Každý v tvé kůži by utekl, ale ty se s válečníkem vydáš daleko na východ!

Legendární RPG, s příměsí hack and slash, Diablo 2, spolu s dodatkem Lord of Destruction, přínáší hráči nové herní možnosti a pokračování dějové linie z prvního Diabla.

Tam kde skvělý první díl skončil, navazuje ten druhý. Ve středověkém blázinci vypráví šílený kněz Marius všechny své temné zážitky archanděli Tyraelovi. Příběh, který na hráče čeká, se skládá ze čtyř aktů, plus to, co přidává DLC. Hráč se tak může těšit na skvělé zápletky, velké množství zbrání a výborný herní spád. Každý hráč si musí zvolit svou cestu, a proto je pro něj připraveno hned několik hratelných postav. Například skvělá bojovnice Amazonka, tajemný Necromant nebo hrdinný Paladin. A to není vše. V Diablo 2 + Diablo 2 Lord of Destruction se to démony jenom hemží, takže opatřit si pořádnou výzbroj a průběžně zdokonalovat herní atributy je tou nejlepší cestou, jak uspět.

Pokoříš bájné démony?

Kategorie: Hry na Battle.net
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: