Diablo 3: Reaper of Souls (DLC) Battle.net PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Battle.net, žánr: RPG

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (4 ks)
567 Kč
Diablo 3: Reaper of Souls (DLC) Battle.net PC

K aktivaci je zapotřebí základní hra Diablo 3 na platformě Battle.net.Potom co se konečně podařilo zničit Diabla a zapečetit jeho duši do černého kamene, přichází na scénu Archanděl Malthael a postaví tě před novou zkázu. Zastavíš ho?

Legendu hack and slash formátu nic nepřekoná. Ta se vrací s dalším DLC, které nese podtitul Reaper of Souls a zaručuje další dlouhé hodiny hraní.

Po zapečetění Diablovi duše do černého kamene se celý svět radoval. Skupina z řádu horadrimů a archanděl Tyrael se domluvili, že kámen bude zapečetěn ve světě Sanctuary. Avšak archanděl zvaný Malthael byl proti tomu. V kameni viděl možnost, jak vyhubit lidstvo, které on sám vnímal jako minimálně poloviční démony. Násilím se artefaktu zmocnil. Hráč, jakožto jediný přeživší horadrim, ho musí zastavit a předejít tak blížící se zkáze.

Nový datadisk přidává do hry novou třídu, pod názvem crusader, kterou mohou fanoušci série vnímat jako paladina z Diabla II. Nechybí ani nové zbraně jako řemdihy nebo cepy. Maximální úroveň se zvyšuje z 60 na 70. Díky novému Adventure módu může hráč procházet světem volně, prostřednictvím portálů „Nephalem rifts“. Čím těžší bude rift, který hráč navštíví, tím větší bude odměna za jeho dobytí.

Jsi připraven zastavit blížící se zkázu?

Kategorie: Hry na Battle.net
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Co-op, Adventury, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: