Diablo 3 Battle Chest Battle.net PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Battle.net, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
1 410 Kč
Diablo 3 Battle Chest Battle.net PC

Ty a tvůj parťák se brodíte mrtvolami, které vám ještě před chvílí, marně vzdorovali. Najednou se však objeví místní boss a vy víte, že tohle bude pořádně šťavnatý loot!

Diablo 3 + DLC REAPER OF SOULS jsou akčními RPG, které jsou nabité brutální akcí! Dějově navazují na předchozí dva díly. Pro umocnění zážitku, je tedy nejlepší, zahrát si i předešlé tituly.

Hráč, se ve hře Diablo 3, přenese v čase, konkrétně 20 let poté, co byli Mephisto, Diablo a Baal poraženi. Při těchto bitvách, byl rozmetán i bájný Worldstone, který chránil obyvatele Sanctuary před děsivým nebezpečím jak z pekla, tak z nebe. Hra se kromě skvělých animací a výborné grafiky, pyšní i pekelně zábavným bojovým systémem s rozsáhlým stromem dovedností, který v kombinaci s těmi správnými zbraněmi, dokáže vytvořit smrtící tornádo zhouby. Ve hře je představeno několik úrovní od té standardní, které není skoro žádnou výzvou, až po úroveň Inferno, jejíž název napovídá, že hrací doba se protáhne na několik týdnů. Lokace jsou generované, proto nikdy 2x nevstoupíte do stejné kobky!

DIABLO III: Reaper Of Souls – přináší do hry slibovaný pátý akt, který navazuje na ten čtvrtý. Jeho atmosféra je velmi temná a hráčovým úkolem bude získat ukradený Soul stone zpět. Dopomoci mu k tomu může například nový hrdina, zvaný Crusader. Po dohrání dodatku, je pak možnost vypravit se na další výpravy, díky Adventure módu.

Troufneš si na pekelné nebezpečí?

Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Battle.net
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Multiplayer, RPG, Co-op, Hack & Slash
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: